Non classé

Modele te thjeshta flokesh me gersheta

février 20, 2019 / par / 0 Commentaire

Modeli i flokëve gjysmë të lëshuara dhe gjysmë të kapura është i thjeshtë dhe NUK kërkon shumë Mund. Merrni pjesën e sipërme të flokëve dhe mblidheni në formën e një topuzi. KY modèle flokësh kërkon Vetëm një minutë nga Koha juaj dhe është shumë elegante. Un message partagé par cυde тoм вlondιng | cт?? (@saripaints) le 4 décembre 2017 à 7:12am PST Mjafton të Kesh një Model flokësh në mendje dhe ta provosh atë. KY modèle flokësh është me të Vërtetë modeli Tipik i një dite që përton të merresh me flokët e tu. Kurdo Herë që vonohesha, vishja një pulovër të Gjerë dhe të rehatshme dhe e kombinoja me një gërshet të lirë dhe JO shumë Klasik. Ndoshta, keni parë shumë Video të Tilla në YouTube ose në rrjetet sociale, por Kjo Video e realizuar nga classe cheveux et maquillage Probajmo shumë pranë jush, Duke Ju treguar HAP pas Happy këtë modèle që Ju shpëton gjatë ditëve të nxehta të verës. • • Séance de courrier du dimanche • • cheveux par moi • maquillage @joey_kate_ • @orbehair vous ne pouvez pas obtenir assez de tresses Boho encore #trending et oh si #popular #weddinghair? ce Stunner par @clynecohair nous #love? #clynecohair #silkandcedarevents #eventsloveaffair #weddinghairstyle #boho #bohobraids sezona festif ka filluar, ndërsa me të Edhe sezona e fotografive të Reja në rrjete sociale!. Un post partagé par JANELLE • AMBER • HAIR? (@janelleamber_hair) le Nov 20, 2017 à 2:23pm PST A post Shared par Melissa Olsen (@hairbymelissa_) le Nov 28, 2017 at 7:39pm PST 3-Lidhini bishtat e gërshetave në anët e kundërta. Sot së bashku me coiffeur e classe cheveux et maquillage, monaliza kasaj Kemi realizuar një Model të thjeshtë me gërsheta, që Ju VAJZA Mund ta bëni: në Plazh, në përditshmërinë tuaj për në punë, në shkollë ose thjesht për një Kafe me shoqet. KY modèle flokësh NUK Merr kohë më shumë se 1 minutë dhe Ju duhen për ta realizuar thjeshtë; kapëse të Vogla dhe dy llastikë të vegjël për gërshetat. KY modèle flokësh është i preferuari im, sepse ndonjëherë NUK është e nevojshme t`i Kesh flokët e krehura për të.

Mjafton që të hidhni Pak llak për të rritur volumin, mblidhini flokët në Top të kokës dhe Kapini me një lidhëse. Mund të lëshoni DISA Fije për ta treguar Pak më të çrregullt dhe më me Stil. MOS harroni, modeli i çrregullt i flokëve Topuz është Miku juaj më i mirë. Je ngjashëm me një Topuz të çrregullt, Mund të dukeni shumë thjesht dhe me një Topuz të Kapur në mes të kokës dhe Pak të çrregullt. Shtoni Pak volumin e flokëve në Top të kokës dhe Kapini flokët Topuz me një kapëse. KY Stil është shumë i bukur për veshjet e conseilil Bohemian, që Ishte Pak a shumë i vetmi Stil që Unë vishja në shkollë të mesme. Gërsheti është Gjithashtu shumë i thjeshtë dhe i lehtë për t`u bërë. Ju duhet Vetëm një pjesë flokësh të cilën e kapni gërshet dhe e Lini në pjesën e lëshuar të flokëve, në një Topuz ose në flokët e kapura Bisht.

Një gërshet i bërë Anash është një mënyrë e mirë për t`u dukur sikur i keni Kapur flokët në mëngjes PA humbur shumë kohë. « Tutoriels de classe », rubrika më e re në Revistën classe! Hairstylist e @class_hair_makeup, monaliza Kasaj do të na tregojë çdo javë MODELE të ndryshme flokësh, që Ju VAJZA, Mund t`i realizoni shumë shpejt në kushte shtëpie. Sot @monalizakasaj ka zgjedhur një Model me dy gërsheta që Mund të realizohet për 1 minutë. Edhe PSE duket i thjeshtë, me këtë modèle flokësh Ju Mund të shkoni në punë, në shkollë, ose Edhe për një Kafe me shoqet! Faleminderit @monalizakasaj @class_hair_makeup 🙏🏻 chargement de chaque outil de cheveux que je possède et se dirige vers le bas pour #comicon dans la matinée??.